Замовити зворотній дзвінок


Про нашу компанію

  • Історія

  • Про нас

ТОВ «Малороганскій молочний завод» - підприємство, яке має розвивиток в переробці молока та виробництва молочної продукції.

День за днем з 2005 року на підприємстві впроваджуються і реалізовуються стратегії виробництва щодо вдосконалення якості продукції: проводяться реконструкції виробничих площ, модернізується обладнання, контролюється кожен з етапів виробництва, упаковки, зберігання і постачання продукції, здійснюється пошук нових ринків збуту; зміцнюються дружні зв'язки з партнерами. Наш товар успішно зарекомендував себе не тільки в роздрібних мережах, а й активно використовується у виробництві у кондитерських компаній і в ресторанному бізнесі.

Асортимент продукції ТОВ «Малороганскій молочний завод» користується попитом серед покупців усіх областей України. Продукція, що вироблена не містить ГМО. Є сертифікованою міжнародними стандартами якості ISO 22000:2007, НАССР 4161-2003 і контролюється державними органами сертифікації, стандартизації та метрології.

Найбільш популярна молочна продукція випускається під вже улюбленою багатьом споживачам торговою маркою «Молочний острів»! Асортимент представлений різноманітністю вершкового масла і спредів, сиру і сирних продуктів, сметани та вершків, м'яких сирів та сирних продуктів, згущеного молока і наповнювачів для кондитерського виробництва, десертів і інший продукції з незбираного молока. Різноманіття формату і вага упаковки дозволяє обирати оптимальний варіант товару, зручний саме Вам! Доступність і гнучкість формування цінової політики дозволяє проявити індивідуальний підхід до кожного покупця. Низька ціна для споживача й висока якість молочної продукції - гарантія успішних взаєм